მცირე გრანტების კონკურსი ,,რეგიონული აქტივიზმის გაძლიერება მდგრადი ცვლილებისთვის''
რონდელის ფონდი იწყებს საპროექტო განაცხადების მიღებას მცირე გრანტების კონკურსის „რეგიონული აქტივიზმის გაძლიერება მდგრადი ცვლილებისთვის“ ფარგლებში!
პროექტი მიზნად ისახავს ხელი შეუწყოს სამოქალაქო აქტივობას და დემოკრატიული მმართველობის პრინციპების დანერგვას; ადგილობრივ დონეზე სხვადასხვა რეგიონის კულტურული და სოციალურ-ეკონომიკური განვითარებისთვის ახალგაზრდების ჩართულობის გაზრდას.
მიმდინარე მცირე გრანტების კონკურსი იწვევს რონდელის ფონდისა და/ან ნიდერლანდების სამეფოს საელჩოს პროგრამების კურსდამთავრებულებს,  რომლებიც არიან საკუთარ რეგიონებში მომუშავე აქტიური ახალგაზრდები. კონკურსში მონაწილეობის მიღება, ასევე, შეუძლიათ იმ საინიციატივო ჯგუფებს და არამომგებიან ორგანიზაციებს, რომლის წევრიც არის რონდელის ფონდისა და/ან ნიდერლანდების სამეფოს საელჩოს პროგრამის კურსდამთავრებული.
საპროექტო განაცხადების მიღების ბოლო ვადაა 17 თებერვალი, 2023.
დეტალური ინფორმაციისთვის გთხოვთ გადმოწერეთ ფაილები:
გადმოსაწერი დოკუმენტები
დამატებითი კითხვებისთვის მოგვწერეთ ელ.ფოსტაზე: [email protected] ან დარეკეთ:  (995 32) 247 35 55; კითხვების მიღების ბოლო ვადა: 31 იანვარი;
*თუ ვერ გადმოტვირთავთ დოკუმენტებს ან სხვა ტექნიკური ხარვეზის შემთხვევაში, გთხოვთ მოგვმართოთ ელ.ფოსტაზე: [email protected]

Call For Applications For a Small Grants Competition “Enhancing Regional Activism for Lasting Change”
2023 / 01 / 10
Rondeli Foundation is announcing the call for applications for a small grants competition “Enhancing Regional Activism for Lasting Change”
The competition aims to promote civic participation and democratic governance by strengthening the capacities of young civil society actors so that they contribute to more inclusive, accountable policy-making within their communities and cultural and socio-economic development.
The alumni of GFSIS and/or the Embassy of the Netherlands projects can apply, who represent active youth working in their respective regions. Applications are also open for the initiative groups or non-profit organizations, members of which are alumni of GFSIS and the Embassy’s programs.
Within the scope of the project, 5 to 12 grants will be awarded.
The application deadline is 17 February, 2023;
For detailed information download the files here:
Documents for download
For additional questions please contact us at: [email protected] or call:  (995 32) 247 35 55; deadline to receiving questions is 31st January;
*If you are unable to download the documents or in case of any other technical error, please email us at: [email protected]
Rondeli Foundation is implementing the project with the support of the Embassy of the Kingdom of the Netherlands