ლექცია-დისკუსიები ლიდერობისა და გუნდური მუშაობის მნიშვნელობაზე
2022 წლის 7-8 აპრილს, რონდელის ფონდის ორგანიზებით, ადიგენის მუნიციპალიტეტის სოფელ მოხეს, ზარზმისა და დაბა ადიგენის საჯარო სკოლებში ჩატარდა ლექცია-დისკუსიები ლიდერობისა და გუნდური მუშაობის მნიშვნელობისა და საქართველო-თურქეთის ურთიერთობების შესახებ, რომლებსაც უძღვებოდნენ მშვიდობის კორპუსის რეგიონული კოორდინატორი თორნიკე ჩარგეიშვილი და რონდელის ფონდის მკვლევარი ზურა ბატიაშვილი.
ვიზიტის ფარგლებში შეხვედრები შედგა ადიგენის მერიისა და საკრებულოს, მედია და არასამთავრობო სექტორის წარმომადგენლებთან, სასულიერო პირებთან, სკოლების დირექტორებთან და მასწავლებლებთან. რონდელის ფონდის გუნდის სახელით დიდ მადლობას ვუხდით თითოეულ მათგანს ფონდის საქმიანობის მხარდაჭერისა და თანამშრომლობისთვის.
პროექტი "თემის ახალგაზრდების ჩართულობა საქართველოს რეგიონებში" დაფინანსებულია საქართველოში აშშ-ის საელჩოს მიერ.

Series of Trainings on the Importance of Teamwork and Leadership
On April 7-8, 2022 the Rondeli Foundation organized series of trainings on the importance of teamwork and leadership and Georgia-Turkey Relations with the schoolchildren of the villages Mokhe, Zarzma and Adigeni. Sessions were held by Tornike Chargeishvili, regional coordinatior of Peace Corps Georgia and Zura Batiashvili, research fellow of GFSIS.
GFSIS project team is grateful for all the support coming from the City Council of Adigeni Municipality, local media and CSO representatives, religious leaders, school principals and teachers.
The lecture was held in the frames of “Community Youth Engagement in the regions of Georgia” project, which is funded by the US Embassy in Georgia.