პროექტი „ჩემი სამყარო“ ონლაინდისკუსიებზე გადავიდა
2020 წლის მარტიდან პროექტი "ჩემი სამყარო" გადავიდა ონლაინდისკუსიებზე - პროექტის ერთ-ერთი მნიშვნელოვანი კომპონენტია ლექცია-დისკუსიების ჩატარება სხვადასხვა მნიშვნელოვან საკითხზე, რასაც ძირითადად ჟურნალ "ჩემი სამყაროს" სტატიების ავტორები უძღვებიან.
ჩვეულებრივ პროექტი "ჩემი სამყარო" სტუმრობს რეგიონებს და ჩვენი ჟურნალის მკითხველი მოსწავლეებისათვის ატარებს  შეხვედრებს, სადაც განიხილება მათთვის საინტერესო სხვადასხვა აქტუალური თემა. კორონავირუსის პანდემიის ვითარებაში დისკუსიების ონლაინწარმართვა საუკეთესო გამოსავალია!
მარტიდან მოყოლებული უკვე ჩატარდა 10 ასეთი შეხვედრა ზუგდიდში (აფხაზეთიდან დევნილი ოჯახებიდან), ზოტსა და ნასაკირალში მცხოვრებ მოსწავლეებთან. დისკუსიები გაგრძელდება მაისშიც და ასევე მოიცავს წეროვნის დევნილთა დასახლების # 3 საჯარო სკოლისა და პანკისის ხეობის ჯოყოლოსა და დუისის საჯარო სკოლების მოსწავლეებს.

From March 2020, the My World project has switched to online discussions. One of the most important components of the project is conducting lectures and discussions on various important issues, which are mainly led by authors of stories in the magazine My World.
Usually, the My World project travels to different regions where meetings on a number of relevant topics for the readers of the My World magazine are held. Now, during the Covid-19 pandemic, it has been determined that the best solution is to conduct these discussions online.
From March 10, students living in Zugdidi (from IDP families from Abkhazia), Zoti, and Nasakirali attended online discussions. Discussions will continue in May with the participation of the students from Tserovani Public School No. 3 as well as Jokolo and Duisi Public Schools in the Pankisi Gorge.