2015 წლის 25 თებერვალს საქართველოს სტრატეგიისა და საერთაშორისო ურთიერთობების კვლევის ფონდში გაიმართა პროგრამის ”საქართველოს საჯარო მოხელეთა პროფესიული შესაძლებლობების ზრდა გადაწყვეტილების მიღებასა და მოლაპარაკებებს წარმართვის ტექნიკაში”  2014-2015 წლის კურსის დახურვის ცერემონია.
ღონისძიებაზე სიტყვით გამოვიდნენ ფონდის პრეზიდენტი ალექსანდრე რონდელი,  საქართველოს საგარეო საქმეთა მინისტრის მოადგილე დავით ჯალაღანია, შვედეთის სამეფოს საგანგებო და სრულუფლებიანი ელჩი საქართველოში მარტინა ქვიქი და პროექტის მენტორი და ლექტორი, ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის რექტორი ვლადიმერ პაპავა.
მომხსენებლებმა მიულოცეს პროგრამის მონაწილეებს კურსის წარმატებით დასრულება. ცერემონიას დაესწრნენ პროგრამის მონაწილენი, საქართველოს მთავრობის, სამოქალაქო საზოგადოების, მედიის წარმომადგენლები და ფონდის ალუმნები. ღონისძიება ოფიციალური წვეულებით დასრულდა.

On February 25, 2015 closing ceremony of the  class of  2014-2015 within the program Capacity Building of the Georgian Leadership Community (CBGL) was held at the Georgian Foundation for Strategic and International Studies (GFSIS).
The ceremony’s keynote speakers included Amb. Alexander Rondeli, President at GFSIS, Mr. David Jalagania, Deputy Foreign Minister of Georgia, H.E. Martina Quick, Ambassador of Sweden in Georgia and the project mentor and lecturer, Professor Vladimer Papava, Rector of Ivane Javakhishvili Tbilisi State University.
The speakers congratulated the graduates and project team with the  successful completion of the program. Georgian government officials, civil society, media and GFSIS alumni attended the event.  The ceremony ended with an official reception.