ეროვნულ უსაფრთხოებასა და საჯარო პოლიტიკაში სასწავლო პროგრამის დახურვისა და ახალი ნაკადის მიღების ცერემონია
2018 / 07 / 11
2018 წლის 10 ივლისს რონდელის ფონდში „ეროვნულ უსაფრთხოებასა და საჯარო პოლიტიკაში სასწავლო პროგრამის" 2017-2018 წწ.-ის კურსის დასრულებისა და ახალი ნაკადის მიღების ცერემონია გაიმართა.
ღონისძიება გახსნა ფონდის პრეზიდენტმა ეკატერინე მეტრეველმა. ცერემონიაზე სიტყვით გამოვიდა საქართველოში აშშ-ის საელჩოს მისიის უფროსის მოადგილის მოვალეობის შემსრულებელი ჯეფრი რენო, რომელმაც კურსდამთავრებული საჯარო მოხელეები სერტიფიკატებით დააჯილდოვა და წარმატება უსურვა ახალ ნაკადს.
2017-2018 წლის სასწავლო კურსს, რომელსაც უძღვებოდნენ ქართველი და ამერიკელი სპეციალისტები წარმატებით დაამთავრა საჯარო, სამოქალაქო და მედია სექტორის 31-მა წარმომადგენელმა.

Graduation Ceremony and Welcoming Reception for National Security and Public Policy Program
On 10th of July, 2018 Rondeli Foundation organized a graduation ceremony for the class 2017-2018 and a welcoming reception for the next cohort of the Training Program in National Security and Public Policy.
The welcome and opening remarks were delivered by Ekaterine Metreveli, President of the Foundation and Jeffrey Reneau, Acting Deputy Chief of Mission, U.S. Embassy, Tbilisi. Jeffrey Reneau congratulated the public servants for the graduation and awarded them with the certificates of completion. The representatives of governmental, civil and media organizations, totally 31 participants have successfully graduated the program.
The training program has been implemented by Rondeli Foundation with the support of the U.S. Government since 2001.