რონდელის ფონდის პროექტის სტუდენტები შეხვდნენ აშშ-ს ელჩს, კელი დეგნანს
2023 წლის 19 აპრილს რონდელის ფონდის პროექტის „თემის ახალგაზრდების ჩართულობა საქართველოს რეგიონებში“ მონაწილეები დაბა ხულოში ამერიკის შეერთებული შტატების ელჩს, კელი დეგნანს შეხვდნენ.
შეხვედრები „ხულოს ამერიკულ თაროსა“ და „საინფორმაციო ცენტრში ნატოსა და ევროკავშირის შესახებ“ გაიმართა. როგორც ელჩმა დეგნანმა განაცხადა, ამერიკის შეერთებული შტატების ერთ-ერთი პრიორიტეტია საქართველოში ახალგაზრდებისთვის განათლების ხელშეწყობა და შესაძლებლობების შექმნა. მოსწავლეებს მიეცათ ელჩთან საუბრისა და კითხვების დასმის შესაძლებლობა.
პროექტს „თემის ახალგაზრდების ჩართულობა საქართველოს რეგიონებში“ რონდელის ფონდი ამერიკის შეერთებული შტატების საელჩოს მხარდაჭერით ახორციელებს.

On April 19, 2023, the participants of the Rondeli Foundation project "Community Youth Engagement in the Regions of Georgia" met the US Ambassador, Kelly Degnan, in Khulo township.
Meetings were held at the "Khulo American Shelf " and "NATO and EU Information Center". As stated by Ambassador Degnan, promoting education and creating opportunities for youth in Georgia is one of the priorities for the United States. The students had an opportunity to exchange questions and views with the Ambassador.
The project "Community Youth Engagement in the Regions of Georgia” is implemented by the Rondel Foundation with the support of the Embassy of the United States in Georgia.