ურთიერთგაგების მემორანდუმი ლევან მიქელაძის დიპლომატიურ სასწავლო ცენტრთან
2017 წლის 23 ივნისს საქართველოს სტრატეგიისა და საერთაშორისო ურთიერთობების კვლევის ფონდისა (რონდელის ფონდი) და საქართველოს საგარეო საქმეთა სამინისტროს ლევან მიქელაძის სახელობის დიპლომატიურ სასწავლო ცენტრს შორის გაფორმდა ურთიერთგაგების მემორანდუმი.
მემორანდუმი, რომელსაც ხელი მოაწერეს რონდელის ფონდის პრეზიდენტმა ეკა მეტრეველმა და ლ. მიქელაძის დიპლომატიური სასწავლო ცენტრის დირექტორმა მაია ყიფშიძემ, ითვალისწინებს მხარეებს შორის  ცოდნის გაზიარებას, აკადემიური პერსონალის გაცვლას, სწავლებისა და კვლევების ხელშეწყობას, ერთობლივი პროექტების განხორციელებასა და ამ მიმართულებით ორმხრივ თანამშრომლობას.

Memorandum of Understanding with the Levan Mikeladze Diplomatic Training Centre
On June 23, 2017 a Memorandum of Understanding between the Georgian Foundation for Strategic and International Studies (Rondeli Foundation) and the Levan Mikeladze Diplomatic Training Centre of Ministry of Foreign Affairs of Georgia was adopted.
The MoU that was signed by Dr. Eka Metreveli, the President of the Rondeli Foundation and Maia Kipshidze, the Director of the Levan Mikeladze Diplomatic Training Centre envisages to share the knowledge between the parties, exchange academic personnel, encourage training and research activities as well as implement joint projects.